
Штатив Ulanzi Full Carbon Fiber Multifunctional Portable Light Tripod UV-2784 MT-49 Black
3 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив Ulanzi Full Carbon Fiber Multifunctional Portable Light Tripod UV-2784 MT-49 Black
Портативний штатив для камери Ulanzi Full carbon fiber Multifunctional portable light tripod (UV-2503A MT-49) з вуглецевого волокна легкий і важить лише 0,79 кг. Ніжки, що складаються у зворотному напрямку, дають змогу зменшити його розмір до 47 см для транспортування і зберігання в сумці, що входить до комплекту. Центральна колона знімна та може використовувати монопод завдовжки 157 см. Відрегулюйте площу опори відповідно до витримуваного навантаження за допомогою ніжок із різними кутами.
ОСОБЕННОСТИ
– Вантажність 6 кг;
− Максимальна висота 194 см, 47 см у складеному вигляді;
− Легка конструкція з вуглецевого волокна вага всього 0,79 кг;
− 5 секцій, шпилька 5/8" з різзю 1/4";
− Знімний центр для використання як монопода;
− Регульований кут нахилу ніжок для змінного положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 470 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 1940 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Штатив, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Штатив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴







