
Мультитул Ulanzi Vijim Folding Tool Set With Screwdrivers And Wrenches C035GBB1 CM029
1 099 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультитул Ulanzi Vijim Folding Tool Set With Screwdrivers And Wrenches C035GBB1 CM029
Набір інструментів для викруток 9 в 1: містить 2 плоскі викрутки, 1,5, 2, 2,5, 3, 4 мм і 2 хрестові викрутки.
Додаткові нарізні отвори: збоку є додаткові нарізні отвори M3, M4, M5, 1/4 для зберігання гвинтів.
Цілометалева конструкція: гайкові ключі та викрутки виготовлені з міцної неіржавкої сталі, а бічні пластини виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву.
Легко носити: він компактний і легко носити із собою, запобігаючи втраті крихітних гайкових ключів і викруток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Довжина у складеному стані | 8.5 см |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Конфігурація | Викрутка |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор мультитула | Викрутка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 29.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Джерело живлення | Не потрібно |
| Комплектація | Мультитул, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





