
Відеосвітло Ulanzi Vijim Handheld Light Wand UV-2907 VL119 RGB Black
1 799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеосвітло Ulanzi Vijim Handheld Light Wand UV-2907 VL119 RGB Black
Світлодіодна панель має невеликі розміри, але водночас має високу яскравість. Вона обладнана 119 світлодіодами двох типів 2500К і 9000К із плавною безступеневою зміною температури в заданому діапазоні від теплого до холодного з таким же плавним регулюванням яскравості.
Сценарії використання
Підходить для знімання заповнювального світла та створення різних атмосфери: фотознімання продукту, модельне знімання, відеознімання, жива сцена, художній світис, атмосфера вечірки.
RGB підсвітка
Насичені кольори для найкращих зображень. Повнота кольорів — 360 градусів, можливість регулювання відтінку, насиченості та яскравості. Температуру кольорів можна вільно регулювати відповідно до освітлення, забезпечуючи основне або допоміжне світло. Постачається з 20 динамічними світловими ефектами.
Різь 1/4 дюйма
Нижня частина обладнана нарізним отвором 1/4 дюйма, до якого можна під'єднати штатив і підставку для освітлення. Вмонтована лита батарея: вбудована лита батарея ємністю 2000 мА·год може використовуватися впродовж 70 хвилин за максимальної яскравості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 3.7 см |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Встановлення | На штатив, Настільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | до 70 хвилин (у разі яскравості 100%) |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 2000 |
| Комплектація | Відеосвітло, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Розмір | 500 x 37 x 37 мм |
| Режими світіння | Нейтральний/Теплий/ Холодний/RGB |
| Кут світіння | 120 град. |
| Колірна температура | 2500-9000K |
| Яскравість світла | 708 lux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴





