Рюкзак Tigernu T-S8632 15.6" Blue
Місткість: це місткий і добре організований рюкзак. Окреме відділення для ноутбука з м'якою підкладкою, одне основне відділення і один передній кишеню з декількома роздільниками, досить місткі для всіх ваших повсякденних потреб, і ви зможете зберігати їх в порядку, не риючись в них у пошуках потрібного.
Дизайн: простий, універсальний і модний, його можна використовувати як рюкзак або сумку для ноутбука з великою місткістю, що підходить для різних ситуацій на відкритому повітрі.
Це хороший рюкзак з модним дизайном і безліччю функцій, який ідеально підійде будь-якій людині: студентам, офісним працівникам, бізнесменам, людям, які їдуть на роботу або подорожують.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 660 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14.6 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴






