Рюкзак Tigernu T-B9592 15.6" Black
Tigernu T-B9592 - це фірмовий рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність та зручність. Створений спеціально для міських потреб, він втілює в собі сучасний дизайн і практичність.
Міцність й конструкція. Рюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу – оксфорд. Цей матеріал поєднує в собі не лише водостійкість, а й стійкість до порізів та розривів.
Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати більшу вагу навіть у разі активного користування.
Організація простору. Рюкзак має основне відділення, з відсіками та кишенями, в тому ж числі відсіком який може вмістити ноутбук до 15,6 дюйма. Також у рюкзаку наявна містка передня кишеня та бічні еластичні кишені для пляшок з водою. Присутня задня кишеня на блискавці.
Спинка рюкзака. Спинка рюкзака – має м’яку тканину, що може повторювати контури вашого тіла. Вона легко адаптується до ваших рухів, незалежно від того, пересуваєтесь ви жвавими вулицями чи вирушаєте на природу.
Виробництво. Під час виробництва рюкзаків Tigernu, використовують тільки якісні матеріали та в купі з нанесених елементів та знаків на різних частинах наплічника гарантують захист власної марки від підробок.
Особливості:
- відсік для ноутбука або планшета: до 15,6";
- наявні бокові кишені;
- кількість відділень: 1;
- кількість відсіків, кишень та органайзерів: 10;
- водовідштовхувальна тканина;
- матеріал: Оксфорд;
- об’єм: 16 л;
- розмір: 30 x 43 x 13 см;
- вага: 0,76 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 760 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴








