Рюкзак Tigernu T-B9381 15.6" Light Grey
Tigernu T-B9381 -це фірмовий рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність і зручність. Створений спеціально для міських потреб, він втілює в собі сучасний дизайн і практичність.
Рюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу – нейлон. Цей матеріал поєднує в собі не тільки Водостійкість, але і стійкість до порізів і розривів. Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати більшу вагу навіть у разі активного користування.
Рюкзак вміщує в собі велике основне відділення, в якому зручно організувати власні речі. У придаток до нього, рюкзак має: передні кишені, місце для ноутбука до 15,6", задній і бічні кишені.
М'яка спинка рюкзака-має м'яку тканину, яка може повторювати контури вашого тіла. Вона легко адаптується до ваших рухів, незалежно від того, пересуваєтеся ви по жвавих вулицях або відправляєтеся на природу. Виробництво при виробництві рюкзаків Tigernu, використовують тільки якісні матеріали і в купі з нанесених елементів і знаків на різних частинах рюкзака гарантують захист власної марки від підробок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 3 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







