Набір блогера Ulanzi Vijim Vlog Kit 6 UV-2057 Black
Ulanzi Vijim vlog kit 6 (UV-2057) — професійний комплект для ведення блогу або відеоподкаста. До набору входить кріплення для мобільного телефона, світлодіодний світильник, висувний штатив і мікрофон.
ШТАТІВ ДЛЯ СТАБІЛЬНОСТІ
Штатив, що входить до комплекту, має три висувні ніжки. Також він може використовуватися як селфіпалиця. Максимальна довжина штатива — 27 см. Кульове кріплення обертається на 360 градусів, що дає змогу налаштувати кут нахилу смартфона під час знімання.
ТЕРЖУВАЛЬНИЙ ДЛЯ СМАРТФОНА
Розсувний тримач для смартфона має кріплення на холодний черевик для встановлення додаткової апаратури. Можливе встановлення аксесуарів як у вертикальному, так і горизонтальному положенні.
Мікрофон для чистого звуку
Забудьте про шум і перешкоди. Високочутливий мікрофон забезпечує чіткий і якісний звук.
Кілька рівнів освітлення
Набір обладнаний LED лампою з регульованим освітленням. 5 рівнів яскравості дають змогу підібрати найбільш відповідний режим для якісного знімання. Прилад працює від акумулятора ємністю 2000 мА·год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.575 кг |
| Максимальна висота штатива | 270 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Комплектація | Набір блогера, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Потужність, Вт | 6 |
| Особливості | Фіксована з різзю 1/4"/ Тримач для смартфона |
| Розмір | штатив 27 см Діапазон затискної відстані 66-94 мм |
| Регулювання яскравості світла | 800 lux |
| Колірна температура | 5500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴







