
Бездротова мікрофонна система Ulanzi Vijim J11 Wireless Lavalier Microphone System (Lightning Apple interface) UV-3133 J11
1 099 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Бездротова мікрофонна система Ulanzi Vijim J11 Wireless Lavalier Microphone System (Lightning Apple interface) UV-3133 J11
Бездротовий мікрофон Ulanzi J11 для iOS з прямим під'єднанням (без адаптерів) до порту Lightning на смартфоні. Дає змогу записувати чистий, натуральний звук без затримок на відстані до 20 метрів від телефона без налаштування або встановлення додаткових програм.
ВСЕНАПРАВЛЕННЫЙ КОНДЕНСАТОРНЫЙ МИКРОФОН
Передавач Ulanzi J11 має зовсім невеликі розміри, у ньому встановлений всеспрямований конденсаторний мікрофон з інтелектуальною активною системою заглушення шуму, що дає змогу передавати чіткий звук смартфону. На задній частині є прищіпки для зручного розміщення на одязі.
6 ЧАСОВ НЕПРЕРЫВНОЙ ЗАПИСИ
Бездротова мікрофонна система Ulanzi J11 для iOS забезпечена акумулятором 80 мА·год і кейсом для підзаряджання та зберігання з ємністю 300 мА·год. Вбудованих батарей досить на 6 годин безперервного запису. Акумулятор кейса призначений для підзаряджання передавачів і приймачів до 4-5 разів. Розрахунковий загальний автономний час ґаджета досягає 24 годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Мікрофон для ПК |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Конденсаторний |
| Тип роз'єму | Lightning |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 51 г |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 4,8-5,4 В |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 300 |
| Комплектація | Бездротова мікрофонна система, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



