Тримач для телефона Ulanzi Vijim Metal cage for Smartphone UV-2792 Lino Black
Риг для смартфона Ulanzi Vijim Metal cage for Smartphone
Додайте стабільності вашому активному мобільному відеозніманню за допомогою металевої стійки для смартфона Ulanzi Lino Dual Handle. Завдяки двом ручкам ви можете досягти стабільнішого знімання без тремтіння, чи то панорама, чи то біг за рухомим об'єктом. Завдяки тому, що обидві ручки регулюються на 360°, ви можете легко та зручно знімати кадри під низьким кутом.
Надійний корпус
Міцний і легкий корпус з алюмінієвого сплаву вміщує будь-який смартфон завширшки від 5,4 до 6,7 дюйма та пропонує безліч варіантів кріплення для фіксації встановлення на штативі або приєднання додаткових аксесуарів, як-от зовнішні мікрофони та освітлювальні прилади. Ваш смартфон захищений від подряпин і пошкоджень, коли є всередині встановлення, завдяки численним гумовим прокладкам і нековзним силіконовим накладкам.
Варіанти кріплення
По краях рига Lino розташовані чотири холодні башмаки, десять гвинтових кріплень 1/4" і два кріплення 1/4" Arri з фіксувальним штифтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Автомобільне кріплення | Так |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Конструкція | Монолітна |
| Кріплення | Настільне |
| Матеріал | Алюміній |
| Під розмір пристрою | 6.7 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип тримача | Універсальний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Дає змогу знімати на відстані до 30 м, вбудоване дзеркало |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Тримач для телефона, інструкція, паковання |
| Максимальна довжина смартфона | 165 мм |
| Максимальна ширина смартфона | 82 мм |
| Призначення Тримача | Для Мобільного телефона |
| Розмір | 235 x 127 x 20 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик/Різьба 1/4"/Arri (M6) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴










