Чохол для ноутбука Tigernu T-A001L 15.6" Black
Чохол для ноутбука Tigernu T-A001L — це ідеальний супутник для вашого комп'ютера. Він підходить для ноутбуків із діагоналлю екрана до 15.6 дюйма та захищає їх від вологи, пилу та подряпин.
Чохол виготовлений із якісного матеріалу, не тільки водонепроникного, але й м'якого й ударостійкого. Він не пошкодить ваш ноутбук і не залишить на ньому слідів. До того ж чохол екологічний і легкий — він важить усього 0.16 кг і має компактні розміри 40 х 28 х 2.5 см. Ви з легкістю зможете носити його в руці або в сумці.
Чохол для ноутбука Tigernu T-A001L — це вигідна покупка для тих, хто цінує свій лептоп і хоче продовжити його термін експлуатації. З цим чохлом ви будете впевнені в безпеці комп'ютера та зможете використовувати його в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 160 г |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Чехол, упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





