
Сумка для ноутбука Tomtoc Versatile-T28 Laptop Tote Bag Black 16 Inch/18L T28L1DV
3 899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука Tomtoc Versatile-T28 Laptop Tote Bag Black 16 Inch/18L T28L1DV
Tomtoc Versatile-T28 Laptop Tote Bag — практична сумка з великою місткістю, яка робить подорожі зручнішими.
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Завдяки знімному внутрішньому чохлу ця сумка може використовуватися як із комп'ютером, так і без нього, а також дає змогу брати її із собою в подорожі та поїздки на роботу.
МАКСИМАЛЬНА ЗАХИСТ
Завдяки м'якій оксамитовій підкладці та вбудованому амортизувальному шару сумка забезпечує неперевершений захист вашого ноутбука.
ЛЕГКІСТЬ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ
Завдяки широким поліуретановим плечовим ременям Tomtoc Versatile-T28 Laptop Tote Bag забезпечує легкість перенесення й комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 266 мм |
| Глибина | 279 мм |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 381 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сумка, упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴






