Сумка для ноутбука Tomtoc FancyCase-A25 Laptop Shoulder Bag Grey 16 Inch A25F2G2
Шукаєте зручну сумку для ноутбука на щодень? Ось воно! Сумка з відділенням ноутбука до 15.6 дюйма підійде під будь-який стиль одягу та надійно захистить ваш комп'ютер.
Практичний матеріал
Сумка виготовлена з високоякісного поліестеру. Це тканина, яку майже неможливо розірвати, не боїться будь-яких температур, відштовхує вологу та легко переться. Закривається на надійні та вологозахищені блискавки YKK. Якісні матеріали гарантують довговічність і надійність.
Надійний кейс
Сумка розроблена спеціально для захисту ноутбука. Вона зроблена у формі кейса та має міцні стінки, що захищають ґаджет і пом'якшують удари під час падіння. М'яка тканина всередині дбайливо облягає ґаджет, не допускаючи появи подряпин і потертостей.
Що всередині
У сумці одне основне відділення з кишенею для ноутбука. Комп'ютер фіксується гумками. Також ви знайдете кишеньки для необхідних аксесуарів і ваших особистих речей.
Лаконічний дизайн
Сумка має солідний та акуратний вигляд. Дизайн універсальний — підійде і для навчання, і для роботи, і щодня. Руки вільні — сумку зручно носити на плечі завдяки регульованому ременю.
Тип: сумка для ноутбука
Тканина: поліестер
Блискавки: YKK
Форм-фактор: кейс із пружними стінками
Основне відділення з кишенею для ноутбука до 16 дюймів
Кишеньки для аксесуарів і дрібниць
Ручки та регульований плечовий ремінь
Сумісність: ноутбуки до 16 дюймів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 279 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сумка, упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴






