Сумка для ноутбука Tomtoc DefenderACE-A03 Laptop Shoulder Bag Black 16 Inch A03F2D1
Поєднання елегантності та захисту! Сумка Tomtoc преміумкласу розроблена для забезпечення преміального захисту вашого ноутбука. Завдяки численним високоякісним функціям вона допоможе запобігти будь-якому випадковому пошкодженню: тріщини, подряпини та потертості. - преміальний матеріал.
Виготовлений із високоякісної тканини Cordura та водонепроникної блискавки YKK. - Захист військового класу. У вересні 2020 року сумка пройшла випробування на падіння за військовими стандартами. — Велика місткість із запатентованим дизайном. Розумний організований дизайн пропонує основне відділення для ноутбука та передню кишеню з організованим місцем для iPad і речей для бізнесу.
ЗАЩИТА ВОЕННОГО КЛАССА
Tomtoc вперше запропонував концепцію захисту на 360° і досягла повного захисту для пристрою та комплекту техніки. Заснована на запатентованій технології CornerArmor і дизайн країв із високою міцністю, сумка пройшла військовий стандарт проведення на падіння у вересні 2020 року.
МАТЕРИАЛ ВОЕННОГО УРОВНЯ
Сумка виготовлена з міцної універсальної тканини Cordura, жорстка колекція військового рівня: її характеризують чудова зносостійкість, стійкість до розривів, неперевершена міцність, м'якість тощо. МОВНІЯ YKK Сумка для ноутбука спеціально виготовлена на блискавках YKK: вони неймовірно якісні, досить міцні та призначені для тривалого використання.
ЗРУЧНИЙ РЕМІН ЧЕРЕЗ ПЛЕЧО
Регульований та знімний плечовий ремінь забезпечує комфортне носіння впродовж тривалого часу. Сумісність Сумка Tomtoc ідеально підходить для 16-дюймового нового MacBook Pro M3/M2/M1 Pro/Max A2991 A2780 A2485 A2141 2023-2019. Також сумісна з 15-дюймовим новим MacBook Air M2 2023 з жорстким футляром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сумка, упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴








