Сумка для ноутбука Tigernu T-L5207 14" Blue
Tigernu T-L5207 — це спортивно-дорожня сумка, що поєднує стиль, функціональність і зручність. Створена спеціально для міських потреб, вона уособлює в собі сучасний дизайн і практичність.
МІЦНІСТЬ І КОНСТРУКЦІЯ
Сумка виготовлена з високоякісного водонепроникного матеріалу — оксфорд. Цей матеріал поєднує в собі не тільки водостійкість, але й порізи та розриви. Всі елементи сумки, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати більшу вагу навіть за активного використання. Є можливість закріпити сумку на ручку валізи, що може звільнити руки під час подорожі.
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТУБІВ
Сумка містить велике основне відділення, у якому зручно організувати власні речі. На додаток до цього сумка має відсіки/кишені/органайзери та кишеню на спинці сумки, це допоможе зі зручністю склепектувати речі із собою. Також є можливість покласти в сумку ноутбук або планшет до 14,1".
СПИНКА ЗІЗЕЛІЯ
М'яка спинка сумки має м'яку тканину, яка може повторювати контури вашого тіла. Вона легко адаптується до ваших рухів, незалежно від того, чи пересувається ви по жвавих вулицях, чи вирушаєте на природу. Матеріали в поєднанні з нанесеними елементами та знаками на різних частинах виробу гарантують захист власної марки
ОСОБЕННОСТИ:
фірмова фурнітура;
всесезонність;
кріплення на ручку валізи;
кількість відділень: 1;
кількість відсіків, кишень та органайзерів: 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Об`єм | 11 л |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Сумка, упаковка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴








