
Рюкзак Tomtoc Slash-T64 Flip Laptop Backpack Green 15.6 Inch/18L T64M1T1GC
3 399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Tomtoc Slash-T64 Flip Laptop Backpack Green 15.6 Inch/18L T64M1T1GC
Рюкзак Slash-Flip — невеликий, але функціональний робочий рюкзак із геометричними елементами спереду та можливостями, необхідними для виконання щоденних завдань. Легкий дизайн дає змогу розслаблятися під час щоденних поїздок на роботу або в короткі поїздки.
РОЗУМНА ЄМКІСТЬ І ГРГАНІЗАЦІЯ
Рюкзак Slash призначений для щоденних поїздок і поїздок на вихідні. Має велике відділення із захисною кишенею для ноутбука (15,6 дюйма) і планшета (11 дюймів) та місця для аксесуарів. Передня кишеня з внутрішнім органайзером для ручок, телефонів та інших дрібниць. 2 бічні еластичні кишені для пляшок із водою або парасольки.
КОМФОРТНИЙ І ЛЕГКИЙ
Він має товсті та м'які регульовані плечові ремені та контурну задню панель зі спіненого матеріалу для полегшення важких навантажень і зручності для різних форм тіла. Надлегкий рюкзак важить 1070 г, що дає змогу комфортно носити його впродовж усього дня, навіть якщо він повністю заповнений. Верхня ручка забезпечує додаткову зручність.
МІНІМАЛЬНИЙ ОБ'ЄМ, МАКСИМАЛЬНА МІЦНІСТЬ
Цей рюкзак виготовлений із надлегкої, водостійкої тканини, яка легша за інші наші матеріали, але має структуру та міцність, щоб витримати щоденні пригоди. Високоякісні легко ковзні блискавки YKK забезпечують тривалий термін експлуатації.
ГОТОВ К РАБОТЕ
Верхній клапан із 2 пряжками швидкого доступу гарантує, що до всього легко дістатися, і він захищений від погодних умов, щоб зберегти вміст сухим. Це ідеальний рюкзак, що задовольняє всі ваші потреби під час екскурсії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomtoc |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 699 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Рюкзак, паковання |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴





