Рюкзак Tigernu T-B3982 15.6" Black
Якісний і стильний рюкзак Tigernu t-b3982 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умів або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних промов. .
Рюкзак виготовлений з якісної фірмової тканини - щільний зносостійкий нейлон, що володіє водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до порізів і розривів. Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання. При виробництві рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu для захисту власної марки від підробок.
ОСОБЛИВІСТЬ:
- кількість відділень: 3;
- потайна кишеня;
- Матеріал-нейлон;
- відділення для ноутбука 15,6".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 3 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴








