Рюкзак Tigernu T-B3662A 15.6" Black
Фірмовий рюкзак T-B3662A з наявністю зовнішнього USB-порту для підзарядки телефону або інших пристроїв. Якісний і стильний рюкзак Tigernu t-b3662a призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. В основному відділенні використовується оригінальна подвійна блискавка, яка забезпечує розподіл критичного навантаження під час експлуатації рюкзака і захищає від вологи в сиру погоду або під час дощу. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей Рюкзак виготовлений з якісної фірмової тканини – щільний зносостійкий нейлон, який володіє водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до порізів і розривів. рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. 4; — матеріал −зносостійкий нейлон; - відділення для ноутбука 15,6".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴





