Рюкзак Tigernu T-B3596 15.6" Light Grey
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3596 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. В основному відділенні використовується оригінальна подвійна блискавка, яка забезпечує розподіл критичного навантаження під час експлуатації рюкзака та захищає від потрапляння вологи в сиру погоду або під час дощу.
Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів. Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15.5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








