Рюкзак Tigernu T-B3595 15.6" Black Grey
Рюкзак виготовлений з надміцного Оксфордського матеріалу. При виготовленні використовуються високоміцні блискавки і міцні пластикові пряжки.
Рюкзак складається з одного основного відділення з кишеньками і відсіками для ноутбука 15.6 дюймів і планшета. Потайна кишеня-Антизлодій на спинці рюкзака для телефону, паспорта і кішки.
Ергономічна двосхила спинка з лямкою для кріплення на ручці дорожньої валізи. Широкі зручні лямки, регульовані по довжині. Надійна і зручна ручка-переноска.
Зовнішній USB порт з usb-кабелем в комплекті.
Максимальний розмір екрану: 15,6 дюймів
Матеріал: водонепроникний Оксфорд зі вставками з термополіуретану з захистом від подряпин
Матеріал підкладали: поліестер 230D
Виділення: для телефону, для ключів, органайзера, для планшета, для ноутбука, для документів, для аксесуарів, для пристроїв, для карт
Особливості: карабін для ключів, кодовий замок
Захисні функції: від води, від подряпина, від слона
Розмір: 31см * W17см * Н44см
Вага: 0,9 кг
Об'єм: 18 L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴






