Рюкзак Tigernu T-B3585 15.6" Black
Рюкзак складається з трьох відділень: відділення-органайзер для канцелярії і невеликих аксесуарів, основне відділення і відділення для ноутбука 15.6;
Виготовлений з вологозахисного нейлону;
Основне відділення рюкзака має двошарову блискавку, яка захистить вміст від зловмисників і запобіжить мимовільне відкриття на ходу;
Ергономічна дихаюча спинка з ременем для кріплення рюкзака на ручці дорожньої валізи;
Широкі м'які лямки, що регулюються по довжині;
Комфортна ручка-переноска;
Зовнішній USB порт з кабелем в комплекті;
Потайна кишеня-Антизлодій на спинці для смартфона, гаманця, документів...;
При виготовленні рюкзака використовується високоякісна фурнітура-фірмові блискавки і міцні пластикові пряжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1150 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 19 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 26 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴










