Рюкзак Tigernu T-B3331A 15.6" Grey
Рюкзак виготовлений з вологозахисного матеріалу Оксфорд;
При виготовленні використовуються високоякісні блискавки і міцні пластикові пряжки;
Рюкзак складається з двох відділень-основного відділення з відсіками для ноутбука 15.6 і планшета, і відділення-органайзера з кишеньками для канцелярії і невеликих аксесуарів;
Основне відділення має двошарову блискавку, яка захистить вміст від зловмисників і запобігти мимовільне відкриття на ходу;
Широкі комфортні лямки, що регулюються по довжині;
Світловідбивачі по периметру блискавок;
Надійна і комфортна ручка-переноска;
Аудіовихід для навушників;
Зовнішній USB порт з usb-кабелем в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴










