Рюкзак Tigernu T-B3259 15.6" Black
Рюкзак T-B3259 включає в себе: основне відділення, додаткове переднє відділення з безліччю кишень органайзерів, окремий відсік для ноутбука, дві бічні кишені.
TigernuT-B3259 -нова модель рюкзака для ноутбука на 15,6 дюймів. Дизайн і ергономіка рюкзака традиційні: містке основне відділення, додаткове відділення з кишенями і карабіном для ключів, окремий захисний відсік для ноутбука на 15,6 дюймів, потайна кишеня на спинці і лямці рюкзака, USB вихід для зарядки телефону на ходу. Матеріал рюкзака-щільний і водостійкий Оксфорд. Модель T-B3259 радує незвичайними кольорами, хорошою місткістю і всіма необхідними функціями сучасного рюкзака для міста і подорожей.
Максимальний розмір екрану: 15,6 дюймів
Матеріал: водонепроникний вогнестійкий Оксфорд із захистом від подряпин
Матеріал підкладали: поліестер 230D
Відділення: для телефону, для ключів, органайзер, для планшета, для ноутбука, для документів, для аксесуарів, для речей, для карт
Особливості: USB порт
Захисні функції: від води, від подряпин, від пилу
Розмір: L30cm * W16cm * H47cm
Вага: 1,1 кг
Об'єм: 18 L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1100 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 5 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴






