
Электровелосипед OKAI EB60 Black 28', 350(550)W, 9,6Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 23kg
84 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Электровелосипед OKAI EB60 Black 28', 350(550)W, 9,6Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 23kg
OKAI EB60 — електровелосипед, створений у мінімалістичному дизайні. Він розвиває максимальну швидкість до 25 км/год і має запас ходу до 100 км. З огляду на великий запас ходу, він також обладнаний змінним акумулятором, щоб ви могли продовжити свою подорож. Можна встановити додаткові аксесуари, як-от передній кошик, задній багажник або U-подібний замок ABUS.
ДЛЯ ЛЮБЫХ ПОЕЗДОК
Модель ідеально підійде прогулянок, оглядових екскурсій містом та поїздок на роботу. Також це прекрасний спосіб урізноманітнити заняття спортом.
КОМФОРТНА ЄЗДА
У моделі встановлений датчик крутного моменту, що робить поїздку комфортною. Електровелосипед аналізує силу натискання на педалі та видає необхідну потужність. На ручках є спеціальні протиковзні накладки. Сидіння виготовлене з потовщеної м'якої подушки. Все це робить поїздку максимально зручною.
БЕЗПЕЧНІ ПРОГУЛЬКИ
Електровелосипед OKAI EB60 має потужний ліхтарик спереду та яскраву фару ззаду. Денні ходові вогні можна налаштовувати. Настільки безпечними ваші поїздки на велосипеді ще не були!
ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ
Модель обладнана РК-дисплеєм, на якому зображається вся необхідна інформація: рівень заряду акумулятора та швидкість пересування. Розблокування електровелосипеда відбувається за допомогою NFC-карти. Налаштувати велосипед можна за допомогою спеціального застосунка, доступного як для Android, так і для iOS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 6 годин |
| Діаметр колеса | 280 мм |
| Дистанція пробігу | 100 км |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність електродвигуна | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові характеристики: | Передній і задній ліхтарі, керування через застосунок, подвійна гальмівна система, LED-дисплей |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Ємність батареї | 9,6 Ah |
| Комплектація | Електровелосипед, інструкція, гарантійний талон, паковання |
| Особливості | керування через застосунок, NFC-доступ |
| Розмір | 1820,9 х 1086,1 х 670 мм |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Ступінь вологозахисту | IPX5 |
| Гальма | Гідравлічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 999 ₴






