
Электросамокат OKAI Zippy ES50С 8" 250W/500W, 5.2Ah, 20 km, 25 km/h, 10°, 13.5 kg
19 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат OKAI Zippy ES50С 8" 250W/500W, 5.2Ah, 20 km, 25 km/h, 10°, 13.5 kg
Електросамокат OKAI ES50C Zippy — один із найлегших у своїй категорії, тому він чудово підходить для міської мобільності. Попри легку конструкцію, у нього чудові показники продуктивності, щоб забезпечувати зручну та приємну їзду.
УЛЬТРАЛЕГКИЙ І КОМПАКТНИЙ
OKAI ES50C Zippy вибирають для щоденних недалеких поїздок у справах або для прогулянок. Самокат складається за секунди та важить лише 13,5 кг. Його нескладно підіймати сходами та зберігати, скажімо, в офісі, не займаючи багато простору. Модель розрахована на райдерів до 75 кг.
ОПТИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ
Електросамокат OKAI ES50C Zippy має досить потужний двигун: номінальна потужність — 250 W, максимальна — 500 W. Транспорт має три режими швидкості, розганяючись до 25 км/год і легко підіймається на гірки до 10°.
ЛІТИВА БАТАРЕЯ
OKAI ES50C Zippy обладнаний літієвою батареєю на 5,2 Ah. Час заряджання — 6 год, якщо використовувати зарядний пристрій на 2 A. Повний заряд вистачить, щоб подолати шлях до 20 км. Водночас треба пам'ятати, що на фактичне значення пробігу впливає, зокрема маса райдера, швидкість, рівновага доріг, кількість стартів і зупинок.
8-ДЮЙМОВІ СПЛОШНІ ГУМОВІ ШИНИ
Суцільні шини електросамоката OKAI ES50C Zippy мають підвищену безпеку та стійкість до проколів, а гума преміумкласу робить їх невибагливими в обслуговуванні.
БЕЗОПАСНОСТЬ ПОЕЗДОК
OKAI приділяє увагу всім важливим компонентам, що визначають безпеку райдера на дорозі. Модель ES50C Zippy від OKAI має електронні гальма та задні барабанні, щоб відчувати контроль на дорозі.
ІНФОРМАТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ
Вся потрібна інформація про поїздку зображається на інтуїтивно зрозумілому екрані. Відстежуйте режим їзди, швидкість та інші важливі параметри.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 80 мм |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 928 мм x 510 мм x 1095 мм |
| Розмір у складеному вигляді | 928 мм x 510 мм x 510 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електричний самокат, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний кут підйому | 10° |
| Особливості | керування через застосунок, NFC-доступ |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип двигуна | Безщітковий безредукторний двигун |
| Гальма | Задні: механічні барабанні + електронні гальма |
| Шини: | Гумові шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴









