Рюкзак Tigernu D-83351 15.6" Black Grey
Рюкзак Tigernu D-83351-це ідеальне поєднання стилю і функціональності. Він виконаний з суперміцного і стійкого до порізів, водовідштовхувального матеріалу (нейлон 1300D), який забезпечує довговічність і надійність у використанні виробу. Для додаткового захисту рюкзак оснащений вологозахисною блискавкою, протиугінним тросом і замком, що подарує безпеку для всіх речей.
М'яка дихаюча спинка принесе спині комфорт і вентиляцію протягом тривалого періоду використання. Лямки регулюються по довжині і мають м'які вставки, які дозволять рівномірно розподілити вагу на плечах. Зручна м'яка ручка і багажна стрічка значно полегшать носіння рюкзака Tigernu в руках. Прогумовані ніжки на дні захистять вміст від пошкоджень і намокання при установці виробу на тверду або мокру поверхню.
У рюкзаку D-83351 передбачено просторе і містке відділення, що дозволить зручно розмістити безліч предметів-від книг і одягу до різних дрібниць. Усередині основного відділення розташована кишеня для ноутбука із захисною вставкою, яка дає можливість безпечно і надійно зберігати і транспортувати техніку, наприклад, ноутбук. Крім того, у відділенні знаходяться додаткові кишені для зберігання таких дрібних виробів, як зарядні пристрої, дроти, ручки, блокноти. Основне відділення закривається на повністю відкривається передню кришку, яка дозволяє швидко отримувати доступ до всіх речей, що зберігаються всередині. Потайна кишеня в спинці і приховані бічні кишені для води або парасольки, кишеня для карт на лямці і кріплення для окулярів на лямці роблять рюкзак ще більш зручним і функціональним. USB-порт призначений для того, щоб оперативно заряджати пристрої в будь-який час і в будь-якому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 15.5 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Кількість відділень | 4 |
| Комплектація | Рюкзак |
| Кріплення на візок | Немає |
| Відділення | Зовнішні відділення "Відділення для планшета" Виділення для телефона" Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴








