Зарядна станція Bluetti AC2A 300W 204Wh
Портативна зарядна станція BLUETTI AC2A Portable Power Station-це компактний пристрій, призначений для зарядки різних електронних пристроїв в подорожах або в ситуаціях відсутності електромережі. З її допомогою можна живити невеликі пристрої, такі як смартфони, планшети, ноутбуки і навіть невеликі електроприлади, такі як лампи або вентилятори.
BLUETTI AC2A Portable Power Station, з ємністю 204.8 Вт*год, безперервною вихідною потужністю 300 Вт і максимальною потужністю до 600 Вт, важить всього 3.6 кг.це ідеальний вибір для кемпінгу, автоподорожей, відпочинку на природі та інших схожих ситуацій.
Швидка зарядка
Завдяки турбозарядці з потужністю до 270 Вт, 80% ємності може бути заряджено всього за 45 хвилин. Це забезпечує швидкий доступ до живлення в будь-який момент, коли вам це потрібно. Наскрізна зарядка підтримується AC2A, що дозволяє використовувати електростанцію, навіть коли вона заряджається, забезпечуючи безперервне живлення для ваших пристроїв.
Надійний портативний джерело живлення
BLUETTI AC2A Portable Power Station забезпечує можливість підзарядки різних пристроїв, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки, камери та інші електронні пристрої. З його різноманітними портами, такими як USB, AC і DC, можна підключити до нього різні пристрої і заряджати їх одночасно. Це робить його дуже корисним для подорожей, кемпінгу, автоподорожей і в будь-якій ситуації, коли вам потрібна надійна і переносна електрозарядка.
Заряджайте де завгодно
AC2A забезпечує до 200 Вт сонячної енергії і може ефективно заряджатися всього за 1.2 години. Крім того, ви можете заряджати його за допомогою автомобільного зарядного пристрою під час водіння, тому вам не доведеться турбуватися, що акумулятор розрядиться в дорозі.
* Фактична швидкість введення може відрізнятися залежно від погодних умов, інтенсивності сонячного світла, орієнтації панелі, температури та інших змінних.
Більше 3000 циклів
AC2A має вбудований акумулятор LiFePO₄, відомий своєю безпекою, та розумну систему управління акумулятором (BMS), що забезпечує понад 3000 циклів зарядки та до 10 років служби.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Висота | 175 мм |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 156 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 3600 |
| Час заряджання від мережі | 1.2 часа |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Защита от | Надлишкової напруги на вході надлишкової напруги на виході короткого замикання неправильного використання роз'ємів Перегрівання Перезаряджання |
| Індикація | З дисплеєм З індикатором рівня заряду |
| Комплектація | Зарядна станція Зарядний AC кабель Кабель для заряджання від сонячної панелі MC4 — XT60 Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 600 |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Робоча температура | от -20°C до +40°C |
| Тип | Універсальна батарея |
| Характеристики роз'ємів | USB Type-C х 1 шт: до 100 Вт на 20 В до 5 А USB A х 2 шт: до 12 Вт на 5 В до 2.4 А Super DC-вихід на автоприкурювач х 1 шт: на 12 В до 10 А мережева розетка х 1 шт: PSW хвиля 220 В до 1.3 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴




