Електробритва ShowSee F101-GY Grey
Електробритва Showsee Shaver Portable F101-gy захищена від впливу вологи за стандартом IPX7, що дозволяє її використовувати для сухого і вологого гоління. Оснащується сіткою з плаваючим ножем і подвійним кільцем, за рахунок чого забезпечується щільне прилягання до шкіри і якісне гоління.
Безкнопковий форм-фактор
Завдяки вбудованому гравітаційному сенсору і датчику дотиків бритва не має кнопок. Доторкніться сіткою бритви до обличчя після чого вона миттєво включиться. Швидкість спрацьовування менше 0,3 сек, що для людини майже не помітно. Це не тільки зручно але і дуже практично. Після закінчення гоління просто приберіть бритву від обличчя і вона вимкнеться.
Універсальний дизайн
Невеликі розміри і зручний дизайн роблять бритву легкою в транспортуванні, а комплектний мішечок захистить її від подряпин. Верхня захисна кришка має магніт, який міцно тримає її на бритві і не дозволить злетіти навіть при сильній трясці.
Бритва має вбудований акумулятор на 400 мАг, якого достатньо для 60 хв роботи. Спеціальна технологія сохряняет потужність навіть при низькому заряді, а захист від води і пилу за стандартом IPX7 дозволяє мити бритву під водою.
Особливість:
Безкнопковий дизайн
1 плаваюча головка з двома рядами лез
Для сухого і вологого гоління
Магнітна захисна кришка
До 60 хв автономної роботи
Type - C інтерфейс
Розмір 73 x 36,5 мм
Комплектація:
Електробритва
Чохол
Захисна кришка для ножів
Щіточка для очищення лез
Type - C кабель
Інструкція
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShowSee |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Плаваючі бритвені головки | Ні |
| Рухливий бритвений блок | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Дисплей | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сірий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Заряджання | Type-C |
| Клас водонепроникності | IPX7 |
| Комплектація | Елетробритва Щіточка для очищення лез Type-C кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








