-16%

Електробритва ShowSee Electric Shaver F305-GY Black
1 899 ₴
1 599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробритва ShowSee Electric Shaver F305-GY Black
Елегантна електробритва ShowSee Electric Shaver Black F305-gy володіє корпусом з водонепроникністю за стандартом IPX7, що робить її ідеальною для використання як на сухій шкірі, так і під час вологого гоління. Пристрій пропонує два режими роботи для різної жорсткості і густоти волосся: м'який режим на 2700 оборотів в хвилину для більш тонкої щетини і посилений на 3000 об/хв для справляння з густими і жорсткими волоссям, при цьому зберігаючи останній використаний режим для зручності.
Бритва оснащена трьома незалежними плаваючими бриючими головками, здатними ідеально повторювати контури особи, гарантуючи ретельне і швидке гоління завдяки двом кільцевим лез в кожній голівці. Також присутній турборежим, що активується тривалим натисканням кнопки, для ефективної роботи з густою щетиною.
Конструкція головок передбачає використання самозатачивающихся лез з нержавіючої сталі Seiko, що забезпечує довговічність і якість гоління. Інформативний LED-дисплей на передній стороні пристрою відображає важливі дані, включаючи рівень заряду батареї, стан головок і блокування пристрою. Акумулятор на 800 мАг забезпечує до 90 хвилин роботи і швидко заряджається через USB Type-C всього за 1,5 години, підтримуючи ваш щоденний догляд без перерв на тривалу підзарядку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShowSee |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.162 кг |
| Висота | 166 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Заряджання | Type-C |
| Клас водонепроникності | IPX7 |
| Комплектація | Електробритва, Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 5 ВТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








