Електробритва Enchen Rotary Shaver X8 Coffee
Висока швидкість і дбайливе вплив на шкіру - особливості чоловічої Електробритви з класичної серії Enchen x8.
З турботою про шкіру
Гоління з високою потужністю, але при цьому неймовірно дбайливе для шкіри.
Ефективне гоління
Завдяки гнучким голівкам, здатним рухатися в трьох напрямках, бритва забезпечує гнучке і швидке гоління.
Плаваючі 3D-бритвені головки точно повторюють контури обличчя і шиї, забезпечуючи чистоту і свіжість.
Незалежний рух головок покращує ефективність гоління.
100% водонепроникності
Завдяки 100% водонепроникності, бритву легко очищати.
Ви можете використовувати її з піною, гелем або навіть під душем, щоб насолоджуватися освіжаючим досвідом гоління.
Комфортне використання
До 60 хвилин бездротового гоління з повною зарядкою всього за 1 годину.
Бритва оснащена універсальним роз'ємом Type - C для зарядки, а індикатор заряду допомагає контролювати рівень заряду. Ця бритва оснащена потужною літій-іонною батареєю для довготривалого використання.
Економія часу
Подвійна гусенична вигнута ріжуча сітка забезпечує економію часу і ефективне гоління, забезпечуючи швидке, чисте і комфортне гоління для гладкої шкіри. 3D бритвені головки з незалежним рухом додають ефективності процесу гоління.
Гоління з комфортом
Для безтурботного чистого гоління рекомендується обстригати волосся акуратно трохи вище поверхні шкіри, забезпечуючи безперешкодне і плавне ковзання бритви по шкірі.
Легкість у догляді
Магнітна ріжуча головка легко піддається очищенню.
Після кожного гоління ви можете просто зняти її і промити, забезпечуючи легкість у догляді і обслуговуванні.
Мотор для високошвидкісного гоління
Самий передовий високошвидкісний мотор для гоління забезпечує високу ефективність.
Потужний мотор робить процес гоління більш швидким і забезпечує більш чистий результат.
Самозагострювана технологія
Технологія автоматичного самозаточування гарантує, що леза залишаються завжди гострими.
Чим гостріше леза, тим більш вигідне гоління. Самозатачивающиеся леза акуратно зрізають волосся трохи вище рівня шкіри, забезпечуючи бритві плавно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.23 кг |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 158 х 32 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Заряджання | Type-C |
| Клас водонепроникності | IPX7 |
| Комплектація | Електробритва, Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







