Електробритва Enchen BlackStone 3 Black
Електробритва з автономністю до 90 днів
ENCHEN Blackstone 3-роторна бритва з трьома гострими лезами для точного і безпечного гоління. Оснащена вологозахистом і блокуванням включення. У вас буде можливість поголитися навіть, якщо не буде світла і води – бритва може працювати до 2 місяців на одному заряді. Ергономічний дизайн рукоятки забезпечує комфорт під час роботи.
Гладка шкіра без зусиль
Якісне і швидке гоління досягається за рахунок гострих японських лез із захисною сіткою. Плаваючі головки повторюють контур обличчя, забезпечуючи безпеку. Ножі автоматично загострюються під час роботи бритви, тому стабільна якість забезпечується на довгий термін. Можна скористатися висувним тримером для догляду за бакенбардами.
Сухе гоління або під душем
Корпус ENCHEN Blackstone 3 захищений від вологи в ступені IPX7, тому його можна спокійно ненадовго мочити. Наприклад, допускається голитися під душем або промивати деталі під водою.
Ємний акумулятор
Велика перевага Електробритви-автономність до 150 хвилин. Один раз зарядили – і два місяці можна голитися. Для відстеження рівня заряду передбачений яскравий індикатор.
Захист від випадкового включення
ENCHEN Blackstone 3 оснащена додатковою функцією блокування включення. Можна спокійно переносити / перевозити бритву, до того ж, пристрій досить компактний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.139 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 155 х 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Заряджання | Type-C |
| Клас водонепроникності | IPX7 |
| Комплектація | Електробритва, Зарядний пристрій, Інструкція, Гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










