-11%

Штопор електричний Hoto Electric Wine Opener QWKPQ001
1 799 ₴
1 599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штопор електричний Hoto Electric Wine Opener QWKPQ001
Елегантний циліндричний стиль
Електричний штопор HOTO Electric Wine Opener (QWKPQ001) представлений у стильному циліндричному дизайні з матовим покриттям, що робить його привабливим та сучасним аксесуаром. Нековзна поверхня забезпечує зручність та надійне утримання в руці. Із зовнішнім діаметром 36 мм він легко підходить до більшості шийок для пляшок на ринку.
Зручність одним клацанням
Інтуїтивні кнопки відкриття та закриття зроблять процес відкривання пляшок швидким та беззвучним. Знижений рівень шуму та відсутність розривів у пробках роблять цей штопор ідеальним для будь-якого винного вечора.
Багатофункціональний різак
Інтегрований різак для фольги забезпечує легкість відкриття пляшок. Прихований дизайн різака робить його стильним та зручним, забезпечуючи стабільність при використанні.
Потужність у кожному русі
З потужним двигуном та точною спіраллю відкривання пляшок стає простим та швидким.
Крок 1: Підготуйте пляшку
Просте обертання ножа для фольги допомагає швидко підготувати пляшку до відкриття.
Крок 2: Відкривайте легко
Використовуйте кнопку відкриття для моментального відкривання пляшки. Оглядове вікно дозволяє спостерігати за процесом.
Крок 3: Безпечне вилучення
Натисніть кнопку для безпечного виймання пробки з пристрою після відкриття пляшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип | Штопор електричний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діаметр відкривачки для пляшок: | 36 мм |
| Додатково | Вбудована функція обрізання фольги У разі повної батареї відкриває + 170 пляшок |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Коркотяг, Інструкція, Гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 15 Вт |
| Номінальна напруга | 6 В |
| Живлення | 4 батарейки АА |
| Швидкість відкривання: | 10 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴





