Фен Enchen hair dryer AIR 7 1800W White
Enchen Hairdryer A7-компактний фен з потужним двигуном. Модель забезпечить не тільки якісну і швидку сушку, але і додатковий догляд за волоссям. Вбудовані датчики температури контролюватимуть, щоб температура повітря трималася на оптимальній температурі і не травмувала волосся впливом високих температур.
Компактний варіант
Xiaomi Enchen hair dryer-компактний фен, який стане відмінним варіантом для домашнього використання і в поїздках. Ергономічна ручка забезпечує зручну фіксацію фена в руці під час використання. Нековзне покриття з захистом від подряпин стійке до температури, тому можете не боятися, що феном можна випадково обпектися.
Потужність 1800 Вт
Незважаючи на свої компактні розміри, модель отримала досить потужний мотор на 1800Вт. Двигун з частотою обертання 18000 оборотів в хвилину створює потік повітря, який забезпечує швидку і ретельну просушку волосся.
Функція іонізації
Завдяки вбудованому генератору негативних іонів Xiaomi ShowSee Hairdryer VC200 може впливати на структуру волосся, роблячи його більш шовковистим і блискучим.
Вбудований контролер температури
Фен має 2 температурних режиму з 2 видами інтенсивності. Коли температура подається феном повітря досягає 55° - активується чіп контролю температури. Регулятор температури буде витримувати температуру в заданому діапазоні, захищаючи волосся від перегріву.
Великий об'єм повітря і 30 мільйонів негативних іонів, догляд за волоссям за допомогою негативних іонів, термостатичний догляд за волоссям.
Легкий і портативний дизайн і подвійний тепловий захист.
Оснащений швидковисихаючою насадкою, що забезпечує поєднання сильного і м'якого потоку повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 248 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Керамічне покриття | Ні |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Фен Концентратор Інструкція Гарантійний талон |
| Функції | Подвійний тепловий захист Холодне повітря Негативні іони |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






