
Розумна світлодіодна лампа Yeelight Smart LED Bulb W3 Yldp007 White
499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна світлодіодна лампа Yeelight Smart LED Bulb W3 Yldp007 White
Розумне світло, яке вас розуміє
Керувати роботою лампи можна дистанційно за допомогою голосового асистента або мобільного додатку на смартфоні. Девайс можна з легкістю інтегрувати з систему розумного будинку. Робота лампочки і її інтеграція в систему розумного будинку здійснюється через Wi-Fi. Установка пристрою не займе багато часу
Відкладене включення і виключення
Зручна функція відкладеного включення і виключення по таймеру допомагає зробити повсякденне життя трішки комфортніше і затишніше, щоб влаштувавшись ввечері під ковдрою, вам вже не потрібно було вставати вимикати світло.
Особливість:
Інтеграція з розумним будинком;
Підтримка додатків MiHome, Yeelight;
Термін експлуатації: до 15000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 15000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Гриб |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Smart-керування: | Да |
| Взаємодія з мобільним застосунком: | Google Home/MiHome/Собничий застосунок |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Смарт-лампа, Інструкція, Гарантійний талон |
| Тип розсіювача (скла): | Прозорий |
| Кут розсіювання світла, градуси: | 360° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




