Селфі-монопод Ugreen Selfie Stick Black LP508
Селфи-монопод UGREEN lp508 Selfie Stick – телескопічний тримач для смартфона, що спрощує процес створення селфи-знімків. Завдяки розкладний ручці аксесуар перетворюється в стійкий трипод, що дозволяє робити приголомшливі фото і відео на відстані. Для управління затвором камери передбачений дистанційний пульт управління, що підключається через Bluetooth 5.1.
Про виробника: бренд Ugreen широко відомий як виробник різних аксесуарів для гаджетів та електроніки, таких як зарядні пристрої, кабелі, адаптери, док-станції та багато інших товарів. Китайська компанія, заснована в 2009 році, швидко стала популярною в світі споживчої електроніки завдяки своїм надійним і якісним продуктам, в тому числі і в Україні, Ugreen знаходиться на лідерських позиціях ринку.
Особливості селфи-монопода UGREEN LP508 Selfie Stick:
Широка сумісність-підходять пристрої шириною від 56 до 90 мм;
Ручка розкладається в стійку триногу, що забезпечує зйомку на відстані;
Тримач може повертатися на 360 градусів, дозволяючи задавати телефону потрібний ракурс;
Пульт дистанційного керування дозволить зробити до 20 тисяч знімків до наступної заміни батареї;
Телескопічна труба може регулюватися в діапазоні від 19 до 75 см;
Складна конструкція, яку зручно транспортувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.175 кг |
| Довжина у складеному стані | 190 мм |
| Максимальна висота штатива | 750 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод для селфи |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Селфи-монопод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









