-28%

Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 2000 Вт DELTAMAX1600
89 999 ₴
64 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 2000 Вт DELTAMAX1600
Зарядна станція DELTA Max 1600 від американського бренду EcoFlow є інноваційним стандартом генераторів, які функціонують від акумуляторів. Поєднується з багатьма пристроями, потужна, тому з її допомогою можна запитати різні прилади будь-де. Зарядну станцію зручно брати з собою в кемпінги, подорожі та поїздки на автомобілі (вона легко поміщається в багажнику і не займає багато місця), інше. Допоможе забезпечити харчування у будинку, коли відбуваються перебої в електропостачанні. Має розширену ємність, подвійну зарядку і можливість живити домашню техніку/пристрої.
Особливості:
- Потужність 1612 кВт/год. - Є можливість розширення до 5,6 кВт/год за допомогою додаткових акумуляторів DELTA Max. – Заряджається від 0 до 80% за 1 годину. - Оснащена інноваційною системою X-Boost, завдяки якій можна живити навіть саму енергоємну техніку потужністю до 3000 Вт (холодильники, пральні машини, сушарки). - Можливість заряджання декількома способами (змінний струм-інтелектуальний генератор, змінний струм-сонячна батарея, інтелектуальний генератор-сонечна батарея). - Можна підключати до двох сонячних панелей потужністю 400 Вт, що забезпечить максимально швидку зарядку. - Оснащено функцією автоматичного запуску, якщо зарядна станція розряджається (досягає низького рівня заряду). - Також розумний генератор сам зупиняє двигун при повному завантаженні. - Управління DELTA Max 1600 здійснюється на панелі або через спеціальний додаток для віддаленого контролю. Для цього його потрібно завантажити на смартфон та встановити відповідні налаштування. - Заряджати можна у різний спосіб (від сонячної батареї, від розетки змінного струму, від сонячної панелі, від інтелектуального генератора Smart Generator). - Має кілька систем управління (BMS, захист від перенапруги, перевантаження, перегріву, короткого замикання, низької температури, низької напруги).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 305 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, Type-C, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 497 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 1612 Вт·ч |
| Вага | 22000 |
| Час заряджання від мережі 220 В, год | 1.6 год |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість циклів | 500 циклів до 80% + потужності |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна потужність, Вт | 4600 Вт |
| Набір перехідників | Да |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Швидке заряджання | Дисплей |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 999 ₴







