
IP-камера відеоспостереження YI Home 2K Pro YYS.62121 White
1 099 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-камера відеоспостереження YI Home 2K Pro YYS.62121 White
«Розумний» датчик руху та розпізнавання звуків
«Розумний» датчик руху та розпізнавання звуків – це справжня цілодобова охорона. Ідея створення Yi Home 1080P International Edition була навіяна вже раніше створеною YI Dome 1080p. Потужний інфрачервоний алгоритм діє точне виявлення. Ви можете самі виставити час для повідомлень про активність, які автоматично надсилатимуться до програми. З «розумною» технологією, що фіксує плач чи будь-які інші звуки, у вас все буде під контролем. Якщо камера розташована за п'ять метрів від місцезнаходження дитини, вона зможе записати для вас 6-ти секундний ролик.
Навіть далеко від дому ви будете близько до нього
Де б ви не були, ви завжди зможете перевірити, як справи на території вашого будинку. Це можливо завдяки додатку, який дозволяє вам бути завжди поруч. Використовуйте персональний комп'ютер, щоб відстежувати роботу камери.
Високий рівень безпеки даних Secure Cloud Service
Щоб переглянути відео, збережене на хмарі та надійно захищене, вам не доведеться докладати багато зусиль. Перед завантаженням на хмару відео зашифрується, запобігаючи втраті даних або опосередкованому втручанню в них. Час від часу оновлюється ключ шифрування для підтримки високого захисту вашої персональної інформації.
Завдяки корекції спотворення лінзи враження від перегляду неймовірні
Завдяки корекції спотворення лінзи, що виявляється від ширококутних об'єктивів і забезпечує захоплене відео, що відповідає зображенню в реальному світі, враження від перегляду залишаться найкращими. Поліпшена функція нічного бачення дозволяє чітко розглянути всі деталі навіть у темряві завдяки потужнішому інфрачервоному алгоритму.
Режим двопотокового запису
Незалежно від якості Інтернет-з'єднання, ви отримаєте відмінний відеозапис, оскільки відбувається автоматичне регулювання потокового запису у сценаріях. Якщо потрібно перейти на інший режим потокової передачі (залежно від швидкості з'єднання), йому на програму прийде повідомлення.
Підтримка резервного копіювання
Підтримка локального резервного копіювання. Навіть якщо з'єднання втрачено, Xiaomi Yi Home Camera 1080p HD може продовжити безперебійно описувати та зберігати інформацію на локальному сховищі даних. Використовуйте цю функцію, щоб не пропустити важливі моменти через погане підключення до Інтернету.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Формат стиснення | H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Загальні | |
| Вага | 128 г |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 114 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 32 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 111 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 111 град. |
| Фокусна відстань | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | IP-камера відеоспостереження, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





