
Електровикрутка Hoto Screwdriver Kit QWLSD011 HTE00281E Blue
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електровикрутка Hoto Screwdriver Kit QWLSD011 HTE00281E Blue
Аксесуари для кожного дня
У комплекті 25 насадок з нержавіючої сталі, що забезпечують точність і довговічність. Вони ідеально підходять для задоволення щоденних потреб і різноманітних завдань. Має вбудовану підсвітку
Зручний магніт
Ефективно фіксує всі елементи всередині, забезпечуючи їх збереження навіть під час перевертання кейса. Це дає змогу тримати всі інструменти в порядку і завжди під рукою.
Висока ефективність
Використовується довговічна літієва батарея на 1500 мАг, що забезпечує надійну та потужну продуктивність. Батарея дає змогу пристрою працювати довго без підзарядки, що зручно для інтенсивного використання.
Регулювання крутного моменту
Впроваджений розумний чип дає змогу точно контролювати рівні крутного моменту, адаптуючись до різноманітних завдань - від ремонту техніки до прикрашання будинку і хобі. Це робить пристрій універсальним і придатним для різних проєктів.
Технологія невимушеної зупинки
Система активного розпізнавання моментально припиняє роботу для забезпечення безпеки користувача в екстрених ситуаціях. Це гарантує безпеку та запобігає можливим травмам під час роботи з пристроєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.652 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46.2 мм |
| Довжина: | 211.0 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 1500 мА·год |
| Комплектація | Електровикрутка, інструкція, гарантійний талон |
| Патрон | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴





