Сумка Xiaomi Tanjiezhe Travel Gym Bag Black
Сумка для фітнесу
Поділ на вологе та сухе, водонепроникність та захист від поту, незалежне положення взуття.
Сухе та вологе поділ Вологе та сухе використання, можна покласти рушники, одяг тощо.
Водонепроникний та захищений від поту. Зовнішній чохол водонепроникний та захищений від поту, а одяг не боїться намокнути.
Незалежне становище взуття. Взуття слід зберігати окремо та містити в чистоті та гігієнічності.
Велика ємність. Місткість PLUS, встановлюйте як хочете.
Інтимна бічна сумка. Бічна сумка більш уважна та зручна для розміщення речей.
Модно та стильно. Можна носити на плечі або носити, а також можна вільно перемикатися між декількома способами носіння.
Зовнішній шар водонепроникний і миттєво висихає, позбавляючи вас турбот про фітнес-подорож. Ідіть будь-коли, куди завгодно і коли захочете.
Супер легка вага. Жодного навантаження на фітнес-подорожі!
Дуже велика ємність. Декілька сховищ
Продуманий дизайн не тільки дозволяє запакувати достатньо речей,
а й забезпечує порядок.
Бічна сумка для склянки з водою
Окрема пам'ять для планшета
Незалежне становище взуття не потрібно турбуватися про забруднення.
Сухий та вологий поділ, пошарова ізоляція. Сухе та вологе використання, не заважаючи один одному. Це дозволяє відчувати себе невимушено під час подорожі для купання.
Водонепроникну та грязевідштовхуючу мембранну тканину можна протирати.
Дуже легко чистити та доглядати.
Модернізовані портативні два ремені в одному, посилені та зручні.
Можна носити на спині, легко перемикатися між модними сценами.
Двостороння блискавка;
Регульована пряжка;
Знімний плечовий ремінь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 721 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Сумка, інструкція |
| Плечовий ремінь | 1 |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴






