
Брелок-антивтрата Xiaomi Ranres Anti-lost Tag Set 3pcs White
1 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок-антивтрата Xiaomi Ranres Anti-lost Tag Set 3pcs White
Надійний помічник у пошуку втраченого
RANRES Smart Tracking Device - це інтелектуальний пристрій для відстеження, сумісний з додатком Apple Find My, призначений для мінімізації ризиків втрати важливих речей. Чи то домашні улюбленці, діти, сумки, гаманці або інші цінні предмети, цей компактний і легкий трекер забезпечує миттєве місце розташування загубленого, завдяки чому ви завжди будете в курсі, де знаходяться ваші важливі речі. З вагою всього 10 грам і розмірами 39 x 32 x 9.3 мм, цей невеликий пошуковий маячок легко кріпиться практично до будь-яких предметів без додавання зайвої ваги або громіздкості.
Технологічність і зручність використання
Поєднуючи в собі простоту у використанні з передовими технологіями, RANRES Smart Tracking Device підтримує широкий спектр операційних систем, включно з iOS14.5, iPadOS14.5 і macOS12.5 і вище, що робить його доступним для більшості користувачів продукції Apple. Пристрій працює на батареї CR2032, забезпечуючи довгий термін служби, а інтеграція з додатком Apple Find My дає змогу легко знаходити загублені речі через знайомий інтерфейс. Білий колір і мінімалістичний дизайн роблять цей трекер не тільки функціональним, але й стильним аксесуаром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | Брелок-антипотір, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Товщина | 9.3 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴




