Електрична зубна щітка Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush White
Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush
Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush – звукова зубна щітка, призначена для повноцінного догляду за ротовою порожниною. Вона дозволить надати посмішці білого сяйва. Зубна щітка якісно очищає зубний наліт та запобігає пошкодженню емалі.
5 режимів чищення
Щетинки DuPont
Індикація роботи
Заряджання через порт Type-C
Потужний вбудований двигун
Стильний та ергономічний дизайн
Безліч вбудованих режимів чищення
У Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush вбудовано 5 режимів чищення ротової порожнини.
Ранковий режим – для максимально інтенсивного чищення
Нічний режим – більш ретельне очищення
Стандартний режим – для повсякденного використання
Режим відбілювання – очищення для максимально білої посмішки
Ніжний режим - безпечне та дбайливе чищення для чутливих ясен
Технологія Sonic
Очищення зі швидкістю звуку втричі швидше, ніж при використанні ручної зубної щітки. Ідеальне очищення навіть важкодоступних місць ротової порожнини.
Розумний таймер
Щітка підтримує інтелектуальні алгоритми, які нагадуватимуть звуковими сигналами про зміну ділянки очищення кожні 30 секунд і вимикатимуть девайс через 2 хвилини.
Заряджайте менше та користуйтесь довше
Достатньо на 180 днів в одному заряді. Акумулятор на 2500 мА*год демонструє справді тривалий час роботи. Блиску вашої посмішки не завадить розряджений гаджет, оскільки заряджання відбувається через порт Type-C.
Сучасний підхід
У Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush використовуються щетинки DuPont, що мають помірний рівень жорсткості, що дозволить уникнути пошкодження ясен. Щетинки легко проникають у міжзубні проміжки, швидко та ефективно видаляючи залишки їжі.
Водонепроникність
Oclean Flow Sonic Electric Toothbrush захищений за стандартом IPX7, тому не боїться вологи, можна спокійно промити водою або використовувати в душі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 76000 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Особливості | Таймер |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 180 днів |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість обертальних рухів | 38000 обертів/хв |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Типи режимів чищення: | Ранковий, Вечірній, Стандартний, Вибілювальний, Ніжний чищення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴






