Електрична зубна щітка Oclean Kids Electric Toothbrush Blue
Чудова ефективність очищення
Забезпечує до 80000 рухів за хвилину для більш повного чищення ротової порожнини.
Технологія Maglev Sonic і Noise Cancellation
Забезпечує високу ефективність очищення при зниженні шуму до 37 дБ. Щоб дітям завжди було комфортно чистити зуби.
Щетинки DuPont
Маленькі щетинки DuPont забезпечують дбайливе чищення дитячої посмішки і не залишають карієсу завдяки кращому видаленню зубного нальоту жодного шансу.
1 заряд на 30 днів
30 днів автономної роботи завдяки автоматичній паузі після 10 хвилин використання. До того ж в Oclean Kids є функція швидкої зарядки, і ви зможете повністю зарядити девайс всього за 3 години.
Інтелектуальний таймер
2-хвилинний і 30-секундний розумний таймер допомагає дітям виробити звичку чистити зуби для поліпшення здоров'я порожнини рота.
Водонепроникний корпус IPX7
Насолоджуйтесь безпечним і гарантованим чищенням навіть якщо на щітку потрапила вода.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 79200 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Особливості | Датчик тиску, Таймер |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип | Зубна щітка (дитяча) |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Щоденне чищення (3D) |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.088 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи на одному заряді: | до 30 днів |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора (мА·год): | 800 |
| Кількість обертальних рухів | 40000 обертів/хв |
| Комплектація | Електрична зубна щітка, інструкція, гарантійний талон |
| Ступінь захисту | IPX7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴








