
Масажер для шиї Xiaomi Jeeback Neck Massager MG2 JA301 White
3 699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажер для шиї Xiaomi Jeeback Neck Massager MG2 JA301 White
Масажер для шиї Jeeback Neck Massager Mg2 (JA301) надає можливість насолодитися розслабленням і поліпшити стан цієї області. Він також обладнаний режимом інфрачервоного прогріву, здатного поліпшити кровообіг і зняти спазми навіть в глибоких м'язах. Конструкція масажера включає два мотори і чотири спеціальні масажні головки для ефективного впливу на різні ділянки шиї.
Ергономічний дизайн
Дизайн масажера для шиї Jeeback Neck Massager MG2 (JA301) продуманий і ергономічний. Його легка вага всього 900 г робить його зручним у використанні. Спеціальні петлі для рук надають можливість користувачеві регулювати силу притиснення і більш точно направляти масажні головки. Управління розміщено на одній з чашок пристрою, забезпечуючи легкість активації функцій і регулювання інфрачервоного нагріву. Робота здійснюється від вбудованого літієвого акумулятора, що забезпечує дві години безперервних процедур.
З турботою про здоров'я шиї
Регулярне застосування масажера для шиї Jeeback Neck Massager Mg2 (JA301) сприяє ефективному розминанню м'язів і відновленню нормального кровотоку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вид масажного впливу | Роликовий масаж, Комбінований |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість програм | 2 шт. |
| Кількість роликів | 4 шт. |
| Максимальний час безперервної роботи | 20 хв |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Область масажу | Плечі, Шия |
| Стан | Новий |
| Таймер | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Автоматичне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Масажер Кабель Type-C Інструкція Гарантійний талон |
| Живлення | Акумулятор 2000 мАг |
| Функції | Регулювання інтенсивності масажу, Підігрівання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴









