-10%

Масажер для шиї Xiaomi Jeebuck Massager K1 White
1 999 ₴
1 799 ₴
- В наявності
- Код: 26332
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажер для шиї Xiaomi Jeebuck Massager K1 White
Не забувайте доглядати за здоров'ям шиї
Тривале сидіння або нахил голови можуть викликати пасивне розтягнення шийних хребців, що призводить до напруги в м'язах шиї і порушення кровообігу. Цей процес може стати причиною серйозних проблем для здоров'я, таких як хронічне напруження м'язів, а також супроводжуватися періодичними головними болями, запамороченням, погіршенням уваги та іншими симптомами.
Масажер оснащений трьома рівнями гарячого компресу, застосовує технологію EMS третього покоління і надає чотири режими масажу. Ключовою особливістю є запатентований метод масажу, який використовує три головки.
Масажні елементи з круговим ефектом
Для того щоб масажні головки краще відповідали різним формам шей, необхідно забезпечити їх гнучкість і рухливість. У масажері Jeeback Neck Massager K1 три головки встановлені на системі кругової підвіски, що дозволяє їм обертатися на 360° і щільно прилягати до шкіри, забезпечуючи ефективну масажну дію навіть при русі користувача.
Ергономічний дизайн
Комфортна форма у вигляді літери " L " забезпечує зручність використання. Вигнуті вперед лапи масажера сприяють тісному приляганню до шиї. Крім того, розподіл ключових компонентів в передній частині зміщує центр ваги, запобігаючи зайве навантаження на шию. Просто надіньте Jeeback Neck Massager K1 на плечі, і не хвилюйтеся про його падіння або нестійкому положенні.
Ефективний вплив 83 рази на хвилину
Масаж проводиться з частотою 83 рази на хвилину, забезпечуючи глибокий вплив на область шиї з використанням трьох оперізують масажних головок. На відміну від стандартних шийних масажерів з двома головками, які застосовують протилежні Електроди для створення відчуття поколювання, Jeeback Neck Massager K1 має три головки: негативний електрод в центрі і позитивні з боків, формуючи оперізуючий контур. Навіть при русі користувача підтримується контакт як мінімум з двома електродами, забезпечуючи безперервне вплив в будь-якому положенні.
Приємний і теплий масаж
Багато проблем з шиєю виникають через порушення кровообігу, що призводить до швидкого охолодження шийних хребців, особливо в холодну пору року. Jeeback Neck Massager K1 має функцію м'якого підігріву з постійною температурою. За лічені секунди вона досягає 42 ° з і підтримує цей рівень завдяки чутливому датчику, забезпечуючи швидке зігрівання шиї. Масаж з теплом допомагає відновити гнучкість і рухливість шиї. У холодну пору року можна використовувати тільки функцію підігріву для протистояння погодних змін.
4 режими і 15 рівнів
Електроміостимуляція використовує електричну напругу для зменшення напруги в м'язах. У медицині електричні імпульси з частотою менше 1000 Гц вважаються низькочастотними і широко використовуються у відновному лікуванні для стимуляції нервів і м'язів. З використанням цієї технології масажер емулює вплив трьох різних масажних технік з циклічним перемиканням. 4 режими і 15 рівнів інтенсивності ідеально підходять для догляду за шиєю і проведення глибокого масажу м'язів.
Заряд забезпечує роботу протягом 4 днів
За одну зарядку масажера Jeeback Neck Massager K1 вистачає на 4 дні використання. Підзарядка здійснюється за допомогою кабелю Type-C. При використанні протягом півтори години в день, повного циклу зарядки буде достатньо для роботи масажера протягом 4 днів. Щоб продовжити термін служби акумулятора і зберегти енергію, масажер автоматично вимикається, якщо електроди не контактують зі шкірою більше 60 секунд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 142 г |
| Вид масажного впливу | Розминання, Точковий масаж, Комбінований |
| Висота | 138 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Кількість програм | 4 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 15 шт. |
| Максимальний час безперервної роботи | 15 хв |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Область масажу | Плечі, Шия |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Автоматичне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Масажер Кабель Type-C Інструкція Гарантійний талон |
| Живлення | Акумулятор 800 мА·год |
| Функції | Регулювання інтенсивності масажу, Підігрівання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴








