
Масажер для голови Xiaomi Mi Head Massager 4 Motor White
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажер для голови Xiaomi YMI Head Massager 4 Motor White
Інноваційний багатоточковий масаж Масажер для голови Xiaomi YMi Head Massager 4 Motor-це інноваційний пристрій, призначений для досягнення глибокого відчуття релаксації і комфорту. Він оснащений чотирма двигунами, які забезпечують багатоточковий масаж, що імітує відчуття справжніх рук масажиста.
Особливості Xiaomi YMi Head Massager 4 Motor:
Технологія централізованого управління
За допомогою мультимодульної технології централізованого управління ви можете легко запустити автоматичний масаж одним натисканням кнопки. Це дозволяє насолоджуватися моментом релаксації без зайвого клопоту.
Комфорт і практичність
Виготовлений з зручного і безпечного матеріалу ABS, масажер легкий і зручний для перенесення. Бездротове використання робить його ще більш зручним в експлуатації, а вбудований акумулятор з великою ємністю забезпечує тривалий час роботи без перерв.
Багатовимірний Масаж з ТМС-технологією
Масажер використовує технологію ТМС-масажу, яка спрямована на точковий вплив на акупунктурні точки голови. Це допомагає зняти стрес і втому, а також підвищити загальне відчуття благополуччя.
Персоналізований масаж
З вісьмома незалежними масажними головками і п'ятьма режимами масажу, ви можете налаштувати інтенсивність і режими відповідно до ваших уподобань і потреб. Це дозволяє кожному користувачеві насолоджуватися індивідуальним досвідом масажу, відповідним саме йому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість масажних пальчиків | 8 |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Розминаючий масаж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 132 г |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Ємність батареї | 600 мАч |
| Інтерфейс заряджання: | Type C |
| Комплектація | Масажер, Інструкція, Гарантійний талон |
| Номінальна потужність | 1 Вт |
| Призначення | масаж голови |
| Робочий час: | 20 хв |
| Термін служби батареї: | 240-300 хв |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

