
Інтелектуальний термос Quange Intelligent Tea Separator Cup H8134 White
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтелектуальний термос Quange Intelligent Tea Separator Cup H8134 White
Заварювальний термос QUANGE Intelligent Tea Separator Cup (H8134) — чайник із фільтром. Прекрасне обладнання, яке допоможе вам із комфортом насолоджуватися чаєм і улюбленим напоєм у будь-який час і в будь-якому місці. Прозорий дизайн, проста конструкція без зайвих громіздких деталей. Заварювальний термос Intelligent Tea Separator Cup (H8134), безумовно, стане ідеальним вибором для всіх шанувальників чайних церемоній, які люблять простоту та вишуканість.
Прозорий дизайн, гарний і елегантний
Заварювальний термос Intelligent Tea Separator Cup (H8134) з фільтром має надзвичайно просту й елегантну конструкцію, але водночас має досить вишуканий і сучасний зовнішній вигляд.
Розмір пляшки становить усього 65 x 66 x 222 мм, а корпус злегка вигнутий і ідеально підходить для долоні.
Зокрема, загальна ємність термоса становить 400 мл, чого досить для особистого використання впродовж 1 дня, але водночас він не надто громіздкий.
Якісні матеріали, гарна ізоляція
Щодо матеріалу, то весь корпус пляшки виготовлений із боросилікатного скла, здатного витримувати високі перепади температур від 0 до 110 °C. Крім того, весь виробничий процес виконується вручну з високою прозорістю й однорідною завтовшки, що забезпечує якісне оздоблення.
Інтелектуальний термос Xiaomi QUANGE Intelligent Tea Separator Cup White (H8134) фото 6
Два шари ізоляції розташовані рівномірно по всьому корпусу резервуара та мають різну товщину для забезпечення високої ефективності ізоляції та запобігання утворенню залишків як усередині, так і зовні резервуара.
Герметична кришка, легко миється
Загальна конструкція термоса QUANGE Intelligent Tea Separator Cup (H8134) складається з 3 частин: кришки, чашки з фільтром для чаю та корпусу термоса. Кожна частина легко розбирається для легкого очищення.
Комплексні герметичні силіконові прокладки також інтегровані зі кришками, що щільно закриваються, на кожному стику, щоб користувачі могли почуватися в більшій безпеці під час використання, носіння в рюкзаках або сумках, не проливаючи воду.
Крім того, термос QUANGE H8134 також обладнаний чашкою-фільтром для чаю місткістю 100 мл, яку можна легко зняти, щоб користувачі могли регулювати міцність і легкість чаю за своїм бажанням. Крім того, чашка фільтра також виготовлена з тритану, який безпечний, стабільний і корисний для здоров'я
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 18 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Скло |
| Об`єм | 0.3 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Помповий механізм | Ні |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 222 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Термос, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Витримує температуру від 0 до 110 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





