
Доріжка для ходьби KingSmith WalkingPad R2 TRR2F Black
34 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доріжка для ходьби KingSmith WalkingPad R2 пропонує два режими тренувань-для ходьби і бігу, що дозволяє заощадити на дорогих абонементах в спортзалі, особливо коли на вулиці негода, дозволяючи виконувати кардіо тренування на дому, одночасно займаючись улюбленими справами. Її можна легко скласти на 180 градусів, що значно зменшує необхідний простір для зберігання. Цю доріжку для ходьби навіть можна зберігати у вертикальному положенні, що дуже зручно.
Завдяки LED цифровому дисплею в ручному режимі (М режим) ви можете контролювати швидкість за допомогою дистанційного пульта управління або через Мобільний додаток KS Fit, одночасно спостерігаючи за часом тренування, вашої швидкістю, кількістю кроків і спаленими калоріями – все, що потрібно для моніторингу вашого прогресу .
Також на доріжці є тримач для телефону або планшета, що дозволяє дивитися відео тренувань, слухати музику або переглядати відео блоги під час вправ. Елегантний дизайн з чорним матовим покриттям і елементами мінімалізму надає виробу вишуканість і довговічність. Швидкість на доріжці можна регулювати переміщенням ніг, завдяки інтелектуальному визначенню швидкості через розпізнавання кроків (тільки в режимі ходьби – a режим). Слід зазначити, що розміщення доріжки на килимі може впливати на роботу сенсорів в автоматичному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 36 кг |
| Довжина полотна | 120 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 720 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 1500 |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Доріжка для ходьби, Інструкція, Гарантійний талон |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴







