
Доріжка для ходьби KingSmith WalkingPad C2 WPC1F Black
29 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доріжка для ходьби KingSmith WalkingPad C2 WPC1F Black
Завжди готова до тренування
Не дозволяйте мінливій погоді або напруженому графіку заважати вашим тренуванням. З доріжкою для ходьби KingSmith WalkingPad C2 ви можете займатися фітнесом у будь-який зручний час. Цей пристрій забезпечує простий і доступний спосіб підтримувати форму, не залишаючи вдома.
Зручність використання
Заняття на KingSmith WalkingPad C2 максимально зручні та не вимагають відвідування спортзалу. Це чудовий спосіб залишатися активним, дивлячись телевізор або проводячи час із сім'єю. Доріжка ідеально підходить для щоденних тренувань, сприяючи підтримці здорового способу життя без зайвого клопоту.
Просто ефективний складаний корпус
Компактна та складана конструкція KingSmith WalkingPad C2 робить її ідеальною для маленьких просторів. У складеному вигляді доріжці легко вміщуються під ліжком або в коморі, що дає змогу заощаджувати місце у вашому домі та робить пристрій ідеальним вибором для малогабаритних квартир.
Адаптивна інтелектуальна система
Інтелектуальна система автоматичного регулювання швидкості WalkingPad C2 робить вашу ходьбу максимально ефективною. Система аналізує ваш темп і розташування стоп, автоматично адаптуючи швидкість, щоб тренування було комфортним і безпечним.
Легкість переміщення й встановлення
KingSmith WalkingPad C2 важить лише 25 кг і обладнана колесами для легкості транспортування. Це дає змогу легко переміщати доріжку з однієї кімнати в іншу або прибирати, коли вона не використовується. Додаткову зручність надає простота збирання та настроювання пристрою, яка не вимагає особливих зусиль або технічних знань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 кг |
| Довжина полотна | 144 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Механічна |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 51 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12.5 см |
| Довжина | 144.5 см |
| Ширина | 51.8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | WalkingPad Шнур живлення Пульт дистанційного керування Батарея x 2 Ремінець Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴




