
Головоломка Xiaomi GiiKER Huarong Road Sliding Puzzle
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
500 + головоломок
Незліченні рівні з прогресуючою складністю роблять гру легкою в освоєнні і складною в освоєнні
Магнітний дотик
Коли ви вирішуєте головоломку, шматочки головоломки видають найприємніші звуки
Кілька режимів гри
Отримайте допомогу в режимі навчання, який допоможе вам крок за кроком, або перевірте себе в рамках обмеження за часом в режимі випробувань
Автоматично переходить на наступний рівень, коли червоний блок зміщується до виходу.
Світлодіодний екран
Оснащений інтерактивним екраном, на якому відображаються різні анімації і розташування фігур
Дружня подорож
Консоль кишенькового розміру дозволяє зручно розважатися, де забажаєте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика | Абстракція |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 18.8 см |
| Ширина | 5.2 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 319 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Дошка 18 елементів Батарейки АА*2 Інструкція |
| Живлення | 2 батарейки типу АА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴







