
Ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 8EU 32669.106.WH1/38207.106WH1 White
5 309 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ретранслятор сигналу Ajax ReX 2 8EU 32669.106.WH1/38207.106WH1 White
Розширює межі зони дії системи охорони, дозволяючи розміщувати пристрої на відстані від хаба. Сумісний з інтелектуальними централями Hub 2 (2G), Hub 2 (4G) та Hub 2 Plus. Підійде для бізнес-центру, складського комплексу, великого виробництва чи маєтку.
Принцип роботи Ajax ReX 2
До одного хабу можна під'єднати 5 ретрансляторів Ajax ReX 2, розширивши покриття мережі до 35 км2. Пристрій миттєво доставляє сигнали тривоги на пульт охоронної компанії, а також надсилає фото датчиків з фотоверифікацією протягом 10 секунд. При роботі з Hub 2 до системи можна під'єднати до 99 пристроїв, з Hub 2 Plus — до 199. Незалежно від кількості датчиків і ретрансляторів в системі зв'язок залишиться надійним і забезпечить максимальну безпеку зони, що охороняється.
ReX 2 виконує не тільки функцію розширення зони радіозв'язку, а й працює як додаткова централь: об'єднує пристрої в автономну групу системи охорони, а в екстрений момент може взяти керування на себе. Окрім підключення до хаба, ретранслятор може використовувати додатковий канал зв'язку — кабель Ethernet. У разі, якщо зв'язок з хабом зникає, система продовжує безперебійно працювати. Якщо переривається зв'язок з кабелем, Ajax ReX 2 отримає сигнал тривоги від датчика і активує сирену.
Основні можливості Ajax ReX 2
До 35 км2 покриття при 5 ретрансляторах у системі
Передача тривог, подій та фото
До 38 годин роботи від резервного акумулятора
Підключення до хаба по Ethernet за відсутності радіозв'язку
Шифрування даних, що передаються
PRO антисаботаж: тампер проти злому, опитування пристроїв, автентифікація
Детектує перешкоди радіозв'язку та глушіння
Повідомляє про спроби розкрити корпус або демонтувати пристрій
Несприйнятливий до вірусів
Повідомлення через додаток та SMS
Віддалене налаштування та керування
Простий монтаж та встановлення з коробки
Особливості ретранслятора Ajax ReX 2
Резервний акумулятор дозволяє ReX 2 працювати до 38 годин навіть при раптовому знеструмленні об'єкта, що охороняється. Чотири антени та підтримка радіопротоколів Jeweller та Wings забезпечують миттєву передачу команд та тривог, а також відправлення фотознімків, зроблених датчиками.
Пристрій не боїться атак на програмному рівні та вірусів. Усі дані, які передаються ретранслятором, надійно захищені шифруванням. Двосторонній радіозв'язок Ajax за допомогою аутентифікації забезпечує захист від заміни та виключає можливість крадіжки даних.
Функціональні елементи Ajax ReX 2
Логотип зі світлодіодним індикатором
Кріпильна панель SmartBracket
Роз'єм підключення кабелю живлення
Роз'єм підключення кабелю Ethernet
QR-код з ідентифікатором (сервісним номером) ретранслятора
Кнопка тампера
Кнопка увімкнення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс під'єднання до інтернету (WAN) | Ethernet |
| Комплектація | Ретранслятор, інструкція, гарантійний талон |
| Робоча вологість, % | До 75% |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 309 ₴



