
Бездротовий датчик руху Ajax MotionCam Outdoor 26074.84.WH1/38192.84.WH1 White
8 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий датчик руху Ajax MotionCam Outdoor 26074.84.WH1/38192.84.WH1 White
MotionCam Outdoor — це бездротовий датчик руху, розроблений спеціально для надійної охорони відкритих просторів. Його основна перевага полягає у можливості візуальної верифікації тривоги завдяки вбудованій фотокамері. Він діє на відстані до 15 метрів, виявляючи навіть незначні рухи на території.
Принцип роботи датчика руху Ajax MotionCam Outdoor
MotionCam Outdoor не тільки фіксує рух з перших кроків, а й надає серію анімованих фотографій, що підтверджують те, що відбувається. Це значно зменшує ймовірність помилкових тривог та заощаджує ресурси охоронних служб. Вбудована фотокамера датчика здатна робити до 5 знімків з роздільною здатністю до 640 × 352 пікселів, що забезпечує чітке зображення за будь-яких умов освітлення.
Пристрій має клас захисту IP56 і широкий температурний діапазон роботи від –25°C до +60°C. Для безперебійної роботи в будь-яких кліматичних умовах, включаючи дощ та сніг, передбачено спеціальний козирок Hood.
Для роботи датчика потрібен хаб, що забезпечує надійний зв'язок та стабільну роботу всієї системи. Ajax MotionCam Outdoor сумісний з централями Ajax Hub 2 (2G)/(4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G)/(4G) та ретранслятором ReX 2.
Особливості датчика руху Ajax MotionCam Outdoor
Датчик оснащений системою антимаскування, яка виявляє будь-які спроби блокувати огляд або змінити його роботу. Таким чином, він не тільки надійно повідомляє про вторгнення, а й захищає себе від маскування.
Технологія LISA, що використовується в MotionCam Outdoor, забезпечує надійну фільтрацію помилкових спрацьовувань. Завдяки двоетапному алгоритму аналізу сигналів датчик розрізняє реальні загрози від перешкод, знижуючи ймовірність помилкової тривоги до мінімуму.
При правильному налаштуванні та встановленні датчик здатний відрізняти рух людини від руху тварин, реагуючи лише на потенційно небезпечні ситуації. Тварини, чий зріст не перевищує 80 сантиметрів, не ініціюватимуть тривогу. Таким чином, помилкові спрацьовування максимально виключаються, що забезпечує безперебійну та надійну роботу системи охорони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 93 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 206 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Мінімальна робоча температура | -25 °С |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Датчик руху, інструкція, гарантійний талон |
| Спосіб встановлення | Зовні/всередині приміщень |
| Кут огляду | Горизонтальний — 88,5° |
| Колір | Білий |
| Чутливість | Настроювана, 3 рівні |
| Чутливий елемент | Два ІЧ-сенсори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴


